تهاتر چیست

تهاتر چیست

تهاتر چیست ؟ در واقع پرسشی است که پاسخ آن مفهوم این نوع از معاملات را شفاف می سازد. و به افراد کمک می کند معامله مورد نظر را به خوبی به پایان برسانند. قدمت تهاتر بسیار بیش تر از معامله با پول نقد است. در واقع تهاتر از زمانی آغاز شد که افراد به سمت انجام امور به صورت تخصصی پیش رفتند. و برای تهیه سایر مایحتاج خود نیاز به معامله پیدا نمودند. در آن زمان به تبادل محصولات و خدمات ود پرداختند.  در نتیجه معامله به صورت تهاتر آغاز شد. بعدها پول نقد جایگزین این مسئله شد. اما در جامعه امروز با توجه به شرایط موجود تهاتر جای خود را به خوبی باز نموده است.

معنای تهاتر

تهاتر در لغت به معنای معامله پایاپای است. در واقع در تهاتر پول نقد یا امثال آن از جمله سکه مبادله نمی شود. و به جای آن یک کالا با کالایی دیگر مبادله می گردد.

تهاتر چیست و انواع آن

تهاتر نوعی از معامله است که در بسیاری موارد مورد استفاده قرار می گیرد. از مواردی که تهاتر در آن ها بسیار دیده می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • تهاتر ملک
  • تهاتر خودرو
  • تهاتر زمین
  • تهاتر کالا
  • تهاتر مصالح ساختمانی
  • تهاتر مواد غذایی
  • و …

*لازم به ذکر است که هر کدام از این موارد می توانند با همدیگر مورد تهاتر قرار گیرند.

تهاتر در چه مراکزی صورت می گیرد ؟

از آن جایی که تهاتر نوعی معامله است در هر فضایی ممکن است انجام شود. اما بهتر است برای این امر از افراد متخصص بهره ببرید. تا شرایط را به صورت کامل بررسی نمایند که متضرر نشوید. مرکز تهاتر ایران از جمله مراکزی است که انواه تهاترهای فوق الذکر به صورت تخصصی در آن صورت می پذیرد. در این مجموعه مشاورین پیش از عد هر نوع قرارداد تهاتر به شما مشاوره حقوقی داده و کلیه ابعاد آن را بررسی می نمایند. مرکز تهاتر ایران امکان درج آگهی و برقراری ارتباط را در وب سایت و اپلیکیشن خود فراهم نموده است.

تهاتر-چیست

 

مطالب مرتبط با تهاتر:

تهاتر ملک چیست

تهاتر ملک با مصالح ساختمانی

تهاتر املاک یعنی چه

تهاتر ساختمان چیست

درج آگهی رایگان

مشارکت در ساخت

تهاتر مواد غذایی

تهاتر خودرو

تهاتر کالا

تهاتر ملک

  

درباره ی bnbn153842795

مطلب پیشنهادی

تهاتر مواد غذایی

تهاتر مواد غذایی

تهاتر مواد غذایی تهاتر مواد غذایی از جمله شاخه های پر رونق تهاتر است. در …

دیدگاهتان را بنویسید